Portal internetowy Honda.jkk.com.pl to witryna, która oferuje o wiele więcej niż tylko zwykłą możliwość przepatrzenia i opcjonalnego zakupu nowiutkiego samochodu. Rola założenia strony jest dużo głębsza i w wyższym stopniu ciekawsza. To znaczy oprócz zaprezentowania nowości w salonach Hondy internauci mogą również zobaczyć inne, równie ciekawe oferty tej marki. Zobaczymy tu ponadto w dobrej cenie samochody używane nie tylko Hondy ale również innych znanych marek. Oprócz tego można kupić części i gadżety samochodowe, znaleźć adresy autoryzowanych serwisów i wiele innych. Wszystko poukładane w przyjazny i intuicyjny sposób.

Kategorie na stronie Hondy:

Samochody nowe – znajduje się tu lista aut marki Honda wraz z cenami oraz szczegółowymi opisami i filmikiem reklamowym.

Samochody od ręki – to te samochody, które możecie państwo odebrać z salonu bezpośrednio po zakupie.

Samochody używane – samochody w przystępnych cenach różnych takich jak Chevrolet, Toyota.

Promocje – atrakcyjne ceny na wybrane modele aut a także gadżety i części.

Części i akcesoria – oryginalne części i akcesoria firmy Honda.

Finansowanie – tu znajdują się informacje związane z tematem kredytów i leasingu, oraz ubezpieczeń.

Serwis – w tej zakładce znajduje się szereg informacji tyczących się przeglądu, serwisu blacharsko-lakierniczego i mechanicznego itd.

W witrynie warto spędzić kilka chwil, szczególnie kiedy pod uwagę jest brany zakup Hondy. Można dokładnie przyjrzeć się autom, zapoznać się z danymi technicznymi i poczytać o późniejszym serwisie i okresie gwarancyjnym. Wszelkie pytania można zgłaszać telefonicznie lub udać się do odpowiedniego salonu lub serwisu Hondy.